Webové zákusky

WooCommerce – změna textu tlačítka

17. 11. 2022

Tzv. „Tlačítková novela“ s sebou přináší pro e-shopy řadu změn a jednou z nich je změna textu tlačítka v posledním kroku nákupu (tak novela dostala svůj název). A kdo je připraven – není překvapen. Jak takové tlačítko přejmenovat?

Je tu několik možností:

1) Pokud už máte na webu plugin na překlady, např. Loco translate, můžete to udělat přímo v překladech. V případě Loco hledáte anglický výraz „Place order„, který přeložíte podle libosti.

2) Pokud plugin nemáte, je zbytečné ho na web instalovat. Můžete si v child theme přidat kousek kódu, který to přeloží. Child theme na webu jistě máte, že? 🙂 A pokud náhodou ne, tady je návod, jak ji jednoduše vytvořit. A tenhle kousek kódu vložíte do functions.php:

//change name of the "place order" button in checkout
add_filter( 'woocommerce_order_button_text', 'woo_custom_order_button_text' ); 
function woo_custom_order_button_text() {
    return __( 'Potvrďte nákup', 'woocommerce' ); 
}

Zdroje

Další články

Ninja forms – co se hodí vědět

Ninja Forms je skvělý plugin pro formuláře. A to hned z několika důvodů: Skvělý drag&drop editoraria atributy, což je skvělé pro přístupnost webu,umí ukládat odpovědi, zvládne poslat tolik...

HTTPS přesměrování

Na HTTPS přesměrování (tj. automatické přesměrování http adres na https) není potřeba žádný plugin, stačí nastavit několik řádků v .htacess souboru. A máte po starostech. Vyberte si jednu ze tří...