O mně

Představím se Vám

Jsem Jitka – žena, máma, manželka, inženýrka, WordPress vývojářka, programátorka, konzultantka, lektorka, bývalá sportovkyně, amatérská fotografka… a mnoho dalšího.

Kdo jsem?

Jsem človek, který se roky pohybuje okolo webů a programování, a má zkušenosti s vývojem v týmu i samostatnou prací. Mou alma mater je pražské ČVUT, jedna z nejkvalitnějších škol u nás.

Žádný dobrý web se neobejde bez toho, abychom s klientem nepoznali jeho potřeby, přání, vize a motivy. Často rozhodují o kvalitě maličké detaily. A ač jsem duší technicky založený člověk, snažím se při své práci uplatňovat i ženský pohled na svět.

Jitka Klingenbergová

Hotových projektů

spokojených klientů

lifecycle

Můj příběh

Romantiku na Vysočině jsem vyměnila za ruch velkoměsta. Do Prahy jsem odešla za studiem a sportem, kterému jsem se věnovala na profesionální úrovni. Reprezentovala jsem naši zemi na několika mistrovstvích Evropy a světa.

Tvořit weby mně lákalo už od střední školy, pak se to stalo mým koníčkem a následně i profesí. Vidím v tom způsob, jak pomáhat lidem okolo sebe být úspěšnější a lépe se prezentovat v online světě.

Věděli jste, že...

Spolupráce se sportovci se vždy vyplatí, a to z několika důvodů?

  • vědí, co je vášeň a nadšení pro věc,
  • umí dodržovat termíny,
  • pracují na sobě a motivují okolí,
  • není jim cizí udělat věci navíc,
  • hledají nové cesty,
  • umí spolupracovat,
  • hrají fair play a jejich slovo platí.
approved delivery v2

Jak pracuji?

Nabízím řešení, která se budou líbit a zároveň splní funkci navíc. Vycházím z představ a přání klientů, která prochází sítem mých zkušeností a znalostí. Výsledkem je pak projekt, který s Vámi souzní a bude sloužit svému účelu.

Ve světě sportu byl mou hlavní náplní hod diskem, což je vysoce technická disciplína, kde jen bezchybná technika zajistí dlouhé metry. A stejný přístup uplatňuji i při své práci – kvalitní technologie, svědomitá práce a profesionální přístup. Vašeho webu se ujmu tak, aby předčil hranice Vašeho očekávání.

confetti

Proč to dělám?

Mým největším přáním je odevzdat klientovi web, se kterým je nejen spokojený, ale ze kterého je nadšený a v něčem mu pomohl. Moc ráda slyším, když pak napíše, že vše šlape, jak má, že mu správa objednávek nebo automatické rezervace ušetřily čas, nebo že taková drobnost, jako je přihlašovací formulář na stránce kurzu, zvýšila množství přihlášených zájemců. Jaká krása je to číst a poslouchat!

Každý projekt je jedinečný a proto k němu přistupuji individuálně.

V jakých technologích se pohybuji?

Wordpress
DIVI
WooCommerce
HTML, CSS, JS
PHP
MySQL
quote right

„I cesta dlouhá tisíc mil začíná jediným krokem.“

—  Stephen King, americký spisovatel 1947