Portfolio

Ukázky prací

Nabízím klientům full servis v oblasti tvorby webu. Ať už po stránce obsahové, grafické či technické, všude kladu důraz na kvalitu a spokojenost. Mou hlavní motivací je, aby web přinášel klientovi přidanou hodnotu a ušetřil mu čas (a tím i peníze).

Vždy hledám přidanou hodnotu

Oslovují mě klienti z různých oborů a oblastí a jejich přáním je vytvořit web, který bude prezentovat je samotné a duši jejich byznysu. Hlavně v posledních letech si uvědomují důležitost toho být vidět i v online světě, kde se dnes pohybujeme dennodenně téměř všichni.

Někdy žádají o e-shop, aby mohli svým zákazníkům snadněji a pohodlněji prodávat produkty nebo poskytovat služby, někdy chtějí prezentaci svého kamenného obchodu, někdy chtějí rezervační systémy na kurzy či ubytování. Snažím se klientům vždy dodat něco navíc, aby neměli web “kvůli tomu, že ho mají i ostatní”, ale aby měli něco, na co jsou po právu pyšní.

Co web, to příběh, co příběh, to inspirace – každý si zaslouží individuální péči.

Hotové projekty

Mým největším přáním je odevzdat klientovi web, se kterým je nejen spokojený, ale ze kterého je nadšený a v něčem mu pomohl. Moc ráda slyším, když pak napíše, že vše šlape, jak má, že mu správa objednávek nebo automatické rezervace ušetřily čas, nebo že taková drobnost, jako je přihlašovací formulář na stránce kurzu, zvýšila množství přihlášených zájemců. Jaká krása je to číst a poslouchat!