weby na míru - logo
Q
Ctíme Vaše soukromí. Údaje z tohoto formuláře slouží pouze komunikaci mezi námi a Vámi. Data nejsou nikam přeposílána ani poskytována dalším osobám či institucím. Více najdete na stránce o zpracování osobních údajů.

reference

Poprosili jsem naše klienty o referenci, abychom měli zpětnou vazbu na naši práci a mohli vylepšovat služby pro další klienty. Rádi slyšíme, jak jim naše společná práce usnadnila život nebo zlepšila byznys.

Václav Polan

Jsem trošku naivní, ale od dodavatelů vždy očekávám plnění dohodnutých termínů a kvalitně odvedenou práci. Spolupráce s Jitkou byla v tomto směru úžasná. Vše rychlé, maximálně kvalitní a navíc pomohla i tam, kde už nemusela. Najít spolehlivého programátora není vždy jednoduché, ale Jitku budu s radostí dále doporučovat. Z naší spolupráce jsem byl mile překvapen a moc si ji vážím. Děkuji!

Propisování dat z webu do Google sheets

Denis Greško

Spolupráce s paní Klingenbergovou je jedna radost. Komunikace rychlá a profesionální, vždy poradí a domluva je s ní perfektní. Doufám, že naše spolupráce bude pokračovat i nadále. Vřele doporučuji!

www.denyg.cz

Miloslav Kupsa

Nechali jsme si u Jitky udělat prezentační webovou stránku našich výrobků a byli jsme velmi spokojeni. Jitka je velmi proaktivní a dokáže hodně napomoci, když nevíme co konkrétně dál. Desing, vizuální stránka, obsahová stránka i přehlednost webovým stránkám nechybí. Krásná práce s fotkami. Ať se jedna o jejich úpravu nebo práci s pozicováním na stránce jako takové. Hledali jsme někoho spolehlivého a šikovného – Jitku doporučujeme.

www.mkupsa-interier.cz

Ing. Petr Tobiáš

Spolupráce s paní Klingenbergovou je jedna radost. Komunikace rychlá a profesionální, vždy poradí a domluva je s ní perfektní. Doufám, že naše spolupráce bude pokračovat i nadále. Vřele doporučuji!

www.denyg.cz

Mgr. Zbyněk Kovářů

Určitě to znáte – s IT jsou jenom potíže a starosti. Měli jsme to taky tak – pořád něco nefungovalo, něco nebylo dotažené, IT neměl čas (protože má přece na starosti důležitější věci), atd.. V případě e-shopu to zamrzí dvojnásob.

Po tom, co se o naše stránky stará Jitka, jsme bez starostí s IT. Zní to neuvěřitelně, ale je to tak! A nejenom, že případné změny, doplnění a vylepšení máme na stránkách hned, mnohokrát nám Jitka navrhla zlepšení stránek, zjednodušení pro uživatele, pro nás další zpětnou vazbu atd.. Prostě o naší práci dokáže přemýšlet a dokáže navrhnout řešení – značka ideál.

www.detibezpluhu.cz, www.skoleniplavciku.cz