Reference

Co o mě říkají klienti

Poprosila jsem klienty o referenci, abych měla zpětnou vazbu na svou práci a mohla vylepšovat služby i dál. Ráda slyšíme, jak jim naše společná práce usnadnila život nebo zlepšila byznys.

Vaše zpětná vazba je pro mě důležitá

{

“Kdo nic neumí, učí. Kdo neumí učit, učí tělocvik,“ tvrdí můj oblíbený režisér Woody Allen. To asi nebyl na kurzu pod vedením Jitky. Poznala jsem ji v roli webařky. Skvělé webařky, co dělá funkční weby, technicky i esteticky vyladěné. Současně je pro mě odbornicí, která umí poradit s každým problémem. Říkáte si, že by to na jednoho člověka stačilo? Jitka má ale dar předávat své zkušenosti a znalosti dál. Obohacovat náš webařský rybníček. Kurzy jsou nadupané informacemi, tipy, triky. Současně se lektorka dokáže naladit na začátečníky jako jsem já. Na druhou stranu obohatí a dokáže radit i ostříleným webdesignerům. Příjemný hlas, kultivovaný projev a milá tvář jsou už pouhé bonusy navíc. Tady najdete kurzy, kde nebudete litovat žádné investované minuty ani koruny.

silvieulrichova llogo
Silvie Ulrichová
Copywriterka, webařka
www.silvieulrichova.cz
{

Oproti ostatním zájemcům si nás Jitka získala detailním zájmem o pochopení všech našich požadavků a tím, že je sama spokojená uživatelka chytrých hodinek Garmin. Znalost produktu se ukázala v průběhu stavby velmi cenná. Celou dobu jsme ji plně důvěřovali a vše, na čem jsme se dohodli, vždy platilo a vše, co slíbila, vždy splnila. Jitka není běžný tvůrce webu, který čeká na zadání klienta, ale sama přichází s návrhy a její proaktivita s nápaditostí je k nezaplacení. Díky Jitko za dosavadní spolupráci a těšíme se i na tu další!

BOXMAT
BOXMAT
E-shop s chytrými hodinkami
www.boxmat.cz
{

Když chci nějakou změnu, Jitka je ta pravá. Ne jen pro své nejrůznější nápady či rychlost reakce, ale hlavně vytrvalost a neúnavnou trpělivost při zpracovávání mých poznámek, postřehů a nejrůznějších výmyslů. Velkou výhodou také je, že vše sama zařídí, naplánuje, mně jen napíše, co a kdy potřebuje a je hotovo. To při své vytíženosti potřebuji.

Baláková - logo
Mgr. Veronika Baláková Ph.D.
Sportovní psycholožka
www.sportpsychology.cz, www.psychologiesportuvpraxi.cz
{
Jitka je velice komunikativní, rychle pochopila zadaní a velice intenzivně pracovala na úkolu. Ten byl splněn  před stanoveným termínem. Žádná otázka nezůstala dlouho bez odpovědi, na každý požadavek vstřícně reagovala, snažila se vždy najít řešení ke spokojenosti klienta. Své zkušenosti uplatnila při řešení úkolu, svým aktivním přístupem splnila úkol nad dohodnutý rámec.
Ve svém oboru je skutečný odborník, na kterého je spolehnutí, pro kterého je spokojenost klienta na prvním místě.
mystery person
Ing. Petr Tobiáš
www.chalupavjizerkach.cz, www.chalupavalbrechticich.cz
{

Určitě to znáte – s IT jsou jenom potíže a starosti. Měli jsme to taky tak – pořád něco nefungovalo, něco nebylo dotažené, IT neměl čas (protože má přece na starosti důležitější věci), atd.. V případě e-shopu to zamrzí dvojnásob.

Po tom, co se o naše stránky stará Jitka, jsme bez starostí s IT. Zní to neuvěřitelně, ale je to tak! A nejenom, že případné změny, doplnění a vylepšení máme na stránkách hned, mnohokrát nám Jitka navrhla zlepšení stránek, zjednodušení pro uživatele, pro nás další zpětnou vazbu atd.. Prostě o naší práci dokáže přemýšlet a dokáže navrhnout řešení – značka ideál.

detibezpluhu s
Mgr. Zbyněk Kovářů
Trenér a sportovní nadšenec
www.detibezpluhu.cz, www.skoleniplavciku.cz
{

Jsem trošku naivní, ale od dodavatelů vždy očekávám plnění dohodnutých termínů a kvalitně odvedenou práci. Spolupráce s Jitkou byla v tomto směru úžasná. Vše rychlé, maximálně kvalitní a navíc pomohla i tam, kde už nemusela. Najít spolehlivého programátora není vždy jednoduché, ale Jitku budu s radostí dále doporučovat. Z naší spolupráce jsem byl mile překvapen a moc si ji vážím. Děkuji!

zelenakrava
Václav Polan
Podnikatel
www.zelenakrava.cz
{

Spolupráce s paní Klingenbergovou je jedna radost. Komunikace rychlá a profesionální, vždy poradí a domluva je s ní perfektní. Doufám, že naše spolupráce bude pokračovat i nadále. Vřele doporučuji!

DenyG
Denis Greško
Grafik
www.denyg.cz
{

Nechali jsme si u Jitky udělat prezentační webovou stránku našich výrobků a byli jsme velmi spokojeni. Jitka je velmi proaktivní a dokáže hodně napomoci, když nevíme co konkrétně dál. Design, vizuální stránka, obsahová stránka i přehlednost webovým stránkám nechybí. Krásná práce s fotkami. Ať se jedna o jejich úpravu nebo práci s pozicováním na stránce jako takové. Hledali jsme někoho spolehlivého a šikovného – Jitku doporučujeme.

mystery person
Miloslav Kupsa
Truhlář
www.mkupsa-interier.cz