Hotové projekty

Děti bez pluhu

DětiBezPluhu je projekt nadšeného sportovce, který dal dohromady tým stejně nadšených a profesionálně vyškolených lidí, a spolu se rozhodli učit děti (i dospělé) jezdit na lyžích jinak a lépe. Každý rok pořádají několik kurzů u nás i v zahraničí, kde učí zájemce všech věkových kategorií správnému carvingovému lyžování. A ohlasy jsou skvělé a nadšení veliké.

Web obsahuje vše podstatné, co se kolem tohoto nápadu točí:

  • web běží na WordPress a volně dostupné šabloně,
  • jsou tu detailně zpracované informace o tom, jaké lyže si vybrat pro konkrétní styl a povahu lyžaře,
  • je tu e-shop s lyžemi, které sami prodávají,
  • jsou tu kurzy, na které se přihlašují rodiče s dětmi a prožívají tak nejhezčí lyžařské okamžiky spolu za doprovodu zkušených instruktorů,
  • a mnoho dalšího.
Děti bez pluhu
Děti bez pluhu
Děti bez pluhu
{

Určitě to znáte – s IT jsou jenom potíže a starosti. Měli jsme to taky tak – pořád něco nefungovalo, něco nebylo dotažené, IT neměl čas (protože má přece na starosti důležitější věci), atd.. V případě e-shopu to zamrzí dvojnásob.

Po tom, co se o naše stránky stará Jitka, jsme bez starostí s IT. Zní to neuvěřitelně, ale je to tak! A nejenom, že případné změny, doplnění a vylepšení máme na stránkách hned, mnohokrát nám Jitka navrhla zlepšení stránek, zjednodušení pro uživatele, pro nás další zpětnou vazbu atd.. Prostě o naší práci dokáže přemýšlet a dokáže navrhnout řešení – značka ideál.

detibezpluhu s
Mgr. Zbyněk Kovářů
Trenér a sportovní nadšenec
www.detibezpluhu.cz, www.skoleniplavciku.cz