Blog

Technikálie

Zabezpečení WP webu
HTTPS přesměrování

HTTPS přesměrování

Na HTTPS přesměrování (tj. automatické přesměrování http adres na https) není potřeba žádný plugin, stačí nastavit několik řádků v .htacess souboru. A máte po starostech. Vyberte si jednu ze tří...

ONEbit
Migrace OneBit -> Webglobe

Migrace OneBit -> Webglobe

Datumy migrace Harmonogram:https://migrace.onebit.cz/harmonogram-migraci/Očekávané dokončení je do 31.10.2022. Co, kde a jak? Administrace https://admin.webglobe.cz/přístupové údaje jsou stejné...

počítač
Skrýt verzi WordPress

Skrýt verzi WordPress

Skrýt verzi WordPress je užitečné hlavně k tomu, abyste stížili případnému útočníkovi život, pokud by se rozhodl napadnout váš web.

počítač
Child theme

Child theme

Co je child theme a proč může být užitečná? Pojďme se podívat, proč byste ji měli na webu používat a co do ní vlastně můžete dát.

login
Jak změnit wp-login URL

Jak změnit wp-login URL

Občas je zajímavé podívat se, kdo na Váš web chodí a hlavně - kam. Např. pluginy jako Wordfence a RankMath (404 monitor) jsou super v tom, že toto umí logovat a vy pak podle toho můžete upravovat zabezpečení webu. A jednou z takových možností je schování admin stránky pro přihlášení, tedy wp-admin.

počítač
Mixed content na webu

Mixed content na webu

Nezobrazuje se vám nějaký obsah a nevíte proč? Řešíte problém přechodu http->https? Máte v konzoli chybu "mixed content"? Ukážeme si.