O mně

Představím se Vám

Jsem Jitka – žena, máma, inženýrka, programátorka a mnoho dalšího.

Žena v IT – jiný pohled na věc

Jsem človek, který se roky pohybuje okolo webů a programování, a má zkušenosti s vývojem v týmu i samostatnou prací. Mou alma mater je pražské ČVUT, jedna z nejkvalitnějších škol u nás.

Žádný dobrý web se neobejde bez toho, abychom s klientem nepoznali jeho potřeby, přání, vize a motivy. Často rozhodují o kvalitě maličké detaily. A ač jsem duší technicky založený člověk, snažím se při své práci uplatňovat i ženský pohled na svět.

Můj příběh

Romantiku na Vysočině jsem vyměnila za ruch a velkoměsta. Do Prahy jsem odešla za studiem a sportem, kterému jsem se věnovala na profesionální úrovni. Reprezentovala jsem naši zemi na několika mistrovstvích Evropy.

Tvořit weby mně lákalo už od střední školy, pak se to stalo mým koníčkem a následně i profesí. Vidím v tom způsob, jak pomáhat lidem okolo sebe být úspěšnější a lépe se prezentovat v online světě.

Jitka Klingenbergová

Věděli jste, že…

spolupráce se sportovci se vždy vyplatí, a to z několika důvodů:

   vědí, co je vášeň a nadšení pro věc,
   umí dodržovat termíny,
   pracují na sobě a motivují okolí,
   není jim cizí udělat věci navíc,
   hledají nové cesty,
  umí spolupracovat,
   hrají fair play a jejich slovo platí.

Jak pracuji?

Nabízím řešení, která se budou líbit a zároveň splní funkci navíc. Vycházím z představ a přání klientů, která prochází sítem mých zkušeností a znalostí. Výsledkem je pak projekt, který s Vámi souzní a bude sloužit svému účelu.

Ve světě sportu byl mou hlavní náplní hod diskem, což je vysoce technická disciplína, kde jen bezchybná technika zajistí dlouhé metry. A stejný přístup uplatňuji i při své práci – kvalitní technologie, svědomitá práce a profesionální přístup. Vašeho webu se ujmu tak, aby předčil hranice Vašeho očekávání.

Každý projekt je jedinečný a proto k němu přistupuji individuálně.

V jakých technologích se pohybuji?

Wordpress
DIVI
Elementor
WooCommerce
HTML, CSS, JS
PHP
MySQL